Předvánoční koulení

• Blog
  • 6. prosince 2023

V sobotu 2. 12. 2023 proběhl v Duhovém domě v Ostravě vánoční turnaj v integrované boccie pro členy klubu. Zúčastnilo se celkem 10 týmů. Jako startovné každý donesl cukroví či cokoli jiného k snědku, takže jsme se mezi sportovními výkony mohli i náležitě občerstvit a doplnit energii.

Týmy byly rozděleny do 2 skupin po 5. Ze základních skupin se rovnou do finálových soubojů dostaly týmy Pupíci, Tři grácie, Extra spáči a Sajdy. O první místo se utkali Pupíci se Třemi gráciemi, které bohužel po napínavém boji soupeřům podlehly a Pupíci se tak mohli radovat z absolutního vítězství. O třetí místo se popral tým Sajdy s Extra spáči. Trojice v pyžamových úborech Sajdy nakonec udolala a získala pozici na pomyslných stupních vítězů. Odměny pro vítěze byly různé – od domácích potřeb až po pochutiny.

Byla to příjemně strávená sobota v komornější atmosféře než tomu bývá obvykle, což nám umožnilo nejen v poklidu ukončit letošní sezónu, ale hlavně se zase po dlouhé době sejít v té naší velké smečce. Teď už jen zbývá užít si vánoční svátky, odpočinout si a pak vzhůru do nové sezóny plné výzev.