Vánoční turnaj ve znamení boccii a florbalu!

• Ze zákulisí
  • 20. ledna 2018

Každoročně náš klub pořádá Vánoční turnaj v boccie, kterého se smí účastnit pouze členové klubu. Je to vlastně takové rozloučení s uplynulým rokem 2017. Letos se konal v sobotu 16. prosince. Startovným byla jako vždy krabička cukroví. Po tom se během chvíle doslova zaprášilo. Účastníků bylo, troufám si říct, možná i víc než loni. Mezi nimi byl i Radek Procházka, úspěšný paralympionik.

Pořadatelka, v tomto případě místopředsedkyně Kačka, vybrala kapitány jednotlivých týmů, kterým pak přiřadila spoluhráče. Jedním z kapitánů byl samozřejmě již zmiňovaný Radek. V týmech se mísily všechny kategorie. Mohli hrát i rodiče a asistenti čili to vlastně byla boccia integrovaná.

Užili jsme si všichni spoustu legrace a zábavy. Jak by taky ne, když to celé byl turnaj pro zábavu a ne proto, aby se bazírovalo na tom, který tým vlastně vyhrál. Ale kdybyste to přece jen chtěli vědět, tak zcela vyhrál Radkův tým.

Aby toho nebylo málo, po skončení vánočního veselí jsme se přemístili do velké tělocvičny, kde se konal turnaj florbalistů z Torpedo Havířov s mužstvem z Litvínova. Poctivě jsme fandili naším havířovským kamarádům a během pauzy jsme měli příležitost ukázat exhibici v boccie všem fanouškům florbalu! Na závěr víkendu nám Torpedo Havířov darovali krásný dárek, a to 10 000 Kč na podporu našeho klubu. Děkujeme moc!